Kelionė į Druskininkus

 

IMGP7164Žemaičių Kalvarijos „Gardų“ bendruomenės tarybos narė Asta Pabrėžienė 2013 metų pavasarį rašė projektą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai. Projekto tikslas - per bendras įvairias veiklas skatinti šeimų, kartų bendradarbiavimą, šeimos, kaip instituto, stiprinimą, plėtoti bendruomenėje visuomenės sveikatos stiprinimo priemones, įgūdžius. Projektas buvo skirtas  bendruomenių socialinei veiklai palaikyti ir plėtoti. Projektas gavo finansinę paramą.
Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos seniūnijos bendruomenė „Gardai“, vykdydama šį projektą, 2013 metų rugpjūčio 30 dieną organizavo kelionę į Druskininkus. Žemaičių Kalvarijos miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojai neabejingi savo pačių fizinei bei dvasinei sveikatai, saugumui, jiems rūpi tvirtos šeimos išsaugojimas, turiningas laisvalaikis, kartų bendradarbiavimas. Šeimų ir kartų bendradarbiavimui bei tarpusavio bendravimo stiprinimui buvo skirta ir išvyka į Druskininkų vandens ir pramogų parką.

Ekskursijoje dalyvavo 55 žmonės. Kadangi kelionė užtruko visą dieną, buvo daroma ir kavos pertraukėlė,  dalyviai vaišinami kava, arbata, sausainiais, vaisvandeniais. Druskininkuose turėjome apžvalginę ekskursiją po kurortinį miestą, aplankėme ledo areną, vakare pabuvome  Merkinės piramidėje. Grįžtant namo autobuse buvo organizuojama paskaita - pokalbis „Eismo saugumas tamsiuoju paros laiku“. Aptarėme pėsčiųjų pareigas ir teises. Kaip ekskursijos dalyviai turi elgtis esant įvairioms gamtos sąlygoms bei paros laikui. Paskaitos metu buvo kalbama apie atšvaitų svarbą tamsiuoju paros metu, o praktiškai tai atlikome aukščiausioje magistralės vietoje. Nepamiršome aptarti, kas gresia pėstiesiems, nesilaikantiems šių taisyklių.

 


Bendruomenės pirmininkas Bronius Kleinauskas

 

Nuotraukos fotogalerijoje.