Projektai bendruomenėje tęsiasi....

 IGP4610Žemaičių Kalvarijos seniūnijos bendruomenė „Gardai“ 2013 metais baigė vykdyti projektus pagal LEADER programą, pateiktus Plungės savivaldybės VVG. Džiaugiamės pasistatyta viešąja pirtimi ir atliktais remonto darbais mokyklos stadione.
Šiais metais teikėme paraišką Žemės ūkio ministerijai pagal programą „Parama kaimo bendruomenėms ir jų asociacijų veiklai“. Mums vieninteliams iš rajono nusišypsojo laimė. Mūsų paraiška pilnai buvo patenkinta, gavome 25 tūkstančius litų, o 10% prisidėsime savo lėšomis. Turime puikią pirtį, todėl reikėjo sutvarkyti aplinką ir pritaikyti ją bendruomenės poreikiams.
Pagal pateiktą paraišką bus įrengta mašinų stovėjimo aikštelė su skaldos danga, pastatyta lauko pavėsinė kartu su malkine. Taip pat bus paklotas pėsčiųjų takelis. Darbus atsakingai vykdo UAB „Palska“, ir jie bus baigti iki gruodžio mėnesio.
Kadangi šalia pirties teka Varduvos upė ir yra nedidelis tvenkinys, ateities vizija- išvalyti tvenkinį ir šią teritoriją pritaikyti visuomenės poreikiams, aktyviam poilsiui ir vaikų žaidimams. Tolimesni darbai prie pirties bus siejami su sveika ir aktyvia gyvensena.

Jurgio Mankausko nuotraukose – vyksta viešosios erdvės prie pirties tvarkymo darbai.

Bendruomenės „Gardai“ pirmininkas Bronius Kleinauskas

 IGP4607  IGP4612