Mūsų bendruomenei - 10 metų

IMGP6600Balandžio 6 dieną, 19.30 val., Žemaičių Kalvarijos seniūnijos bendruomenėje „Gardai“ vyko  šventė ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas  „Mūsų bendruomenei -10 metų“. Šventėje dalyvavo ir susirinkusiuosius sveikino  bendruomenės garbės narys vyskupas Jonas Boruta, seimo nario Jurgio Razmos patarėja Dainora Vaičikauskienė, tarybos narys Audrius Klišonis. Bendruomenės pasveikint atėjo parapijos kunigai, klierikai, vadovaujami kanauninko Jono Ačo, vaikų darželio – lopšelio atstovai, Plungės VVG senjorų atstovė Zita Sabaliauskienė, Šarnelės kaimo bendruomenės nariai.

Nuotaikinga programa šventę pradėjo jaunimo klubas  „Kartu kvadratu“, savo dainomis ir šokiais dalyvius  linksmino Žemaičių Kalvarijos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis bei šokių grupė. Bendruomenės pirmininkas Bronius Kleinauskas  pristatė išsamią ataskaitą  darbų ir projektų, kurie buvo atlikti per 10 metų. Buvo supažindinama su ateities darbais. Įvyko rinkimai. Bendruomenės pirmininku naujai kadencijai išrinktas Bronius Kleinauskas. Buvo pasiūlyta 15 kandidatų į bendruomenės tarybą. Išrinkta 10. Į tarybą išrinkti:

  1. Rima Paulauskienė
  2. Asta Pabrėžienė
  3. Alma Mikalauskienė
  4. Jonas Ačas
  5. Alfredas Mikalauskas
  6. Jolanta Miliuvienė
  7. Juozas Labeikis
  8. Jolanta Virbickienė
  9. Alma Klibavičienė
  10. Zita Sabaliauskienė

Savo nuostabiu dainavimu šventę tęsė kalvariškė būsimoji operos solistė Aistė Pilibavičiutė, jai akompanavo Regina Baranauskaitė-Matukonienė.

Nuotraukos fotogalerijoje.

Žemaičių kalbarijos bendruomenės „Gardai“ pirmininkas Bronius Kleinauskas